Burun Estetiği

Burun eğriliği

Burun eğriliği veya septum deviasyonu sorunu genellikle doğuştan bazen de travmatik olarak burnun orta hat üzerinde ki yer değiştirmiş, eğilmiş, nefes alma sorunları yaratan durumlarını tanımlar. Beraberinde sıklıkla solunum problemleri ve burun içi anatomik bozukluklar eşlik eder. Burun hem estetik, hem de fonksiyonel bir organdır. Estetik olarak burun şeklinin değiştirilmesi ameliyatına Rinoplasti, sadece solunum problemlerinin düzeltilmesi ameliyatına da Septoplasti ameliyatı denilmektedir.

Videoyu oynat

Eğer hem estetik hem de solunum problemleri birlikte düzeltiliyor ise ameliyatınızın adı Septorinoplasti olacaktır. 

Burun estetiği ile ilgili çok daha fazla bilgi almak isterseniz burun estetiği ve ameliyatını genel olarak ele aldığımız bilgiler ve videoların olduğu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz:
https://www.orhanmuratozdemir.com.tr/burun-estetigi-ankara/

 • Burun fonksiyonları nelerdir?

Burun koku duyusunu alan nörolojik bağlantıları olan bir organdır. 

Havanın geçişini sağlar. İç yüzey özellikleri ile geçen havanın nemlenmesini, filtre edilerek tozdan ve alerjenlerden temizlenmesini temin eder.

Orta kulak ve sinüslerin havalanmasını sağlar.

Ayrıca konuşma sesimizin şekillenmesinde hoparlör gibi bir rolü de vardır.

burun egriligi septum deviasyonu ameliyatı
 • Burun eğriliği, septum deviasyonu neden tedavi edilmelidir?

Burun içini örten yüzeye mukoza denir ve bu yüzeyler damar salgı açısından zengindir. Hava burun boşluğundan geçerken hem ısınır hem de yüzey salgısı sayesinde nemlendirilir. Örneğin 20 °C bir odada burundan nefes alan bir kişinin soluduğu hava akciğere geldiğinde 32 °C ve % 98 oranında nemlenmiş olur. Ağzından solunacak hava ise akciğere geldiğinde 30 °C ve % 80 nemlenmiş olur. Ayrıca ağızdan alınan nefes ile havanın toz temizliği filtre de edilememiş olacaktır. Bu nedenlerle sıcak, soğuk ve kuru hava üst ve alt solunum yolları için tahriş edicidir. 

Septum deviasyonu, burun içi eğriliği sonucunda; burun tıkanıklığı, ağız açık uyuma, horlama, ağızda boğazda kuruluk, yorgun uyanma, kalıcı burun tıkanıklığı, sık üst solunum yolu enfeksiyonları geçirme eğilimi, sık burun kanamaları gibi şikayetler gelişir. Burundan yeterli seviyede sağlıklı nefes alınamıyor olması ayrıca giderek artan seviyelerde; kişinin fizik performansının düşmesine, kanın oksijenlenmesinin azalmasına, kalbin zorlanmasına da neden olabilmektedir.

 • Burun içinde septum deviasyonu dışında cerrahi tedavi gerektiren durumlar neler olabilir?

  • Septum kıkırdağında eğrilik, 
  • Burun içi nefes alma kapakcıklarında (internal nazal valv) yapısal yetersizlik
  • Burun girişinde kemik yapının düzensizlikleri ve darlıkları
  • Nazal kemik denilen burun sırtını yapan kemik eğrilikleri 
  • Burun etlerinde büyüme (konka hipertrofisi)
  • Burun içi polipler
 • Septoplasti ameliyatını kimler yapar?

Plastik cerrahlar ve KBB uzmanları burnun şekil ve fonksiyonel cerrahisiyle uğraşan iki branştır. Tek başına septoplasti ameliyatına ihtiyacı olan bir hasta burnunun şekli ile ilgili değil sadece nefes alma sorununun düzelmesini istiyorsa genellikle KBB uzmanına başvurmaktadır. Plastik cerrahlar sadece nefes alma problemi olan hastaları da genellikle KBB uzmanlarına yönlendirmektedir. Ama hasta hem nefes alma sorununu hemde estetik olarak burun şeklinin değişmesini arzu ediyorsa mutlaka bir plastik cerrahi uzmanına başvurmalıdır.

Videoyu oynat

Burun estetiği ameliyatı ile nefes alma sorunu çözülebilir mi?

Septum deviasyonu ameliyatı (Septoplasti) nasıl yapılır?

burun ameliyatı sonrası burnum istediğim gibi olacak mı
Burun eğriliği burun estetiği ameliyatı ile tedavi edilebilir.
 • Genel anestezi altında, hastane şartlarında yapılır. Burun ameliyatlarında uygulanan anestezi teknikleri hakkında ki sayfamı inceleyebilirsiniz.
 • Burun eğriliği ameliyatı 1-1,5 saat arasında sürebilir.
 • Beraberinde burun estetiği ameliyatı ile birlikte de gerçekleştirilebilir.
 • Burun eti, polip, septum deviasyonu, internal nazal valv sorunları kontrol edilir ve varsa problemleri düzeltilir.
 • Septum deviasyonu ameliyatından çıktığınızda burun içinde silikon veya gerekirse sünger tamponlar ile çıkabilirsiniz.
 • Genellikle sonrasında ağrıya neden olan bir ameliyat değildir. İlk gün baskı ve dolgunluk hissi daha fazla olur.
Bu yazımız bu konu ile ilgili en çok okunanlardan:  Burun ucu estetiği
 • Septum deviasyonu (Burun eğriliği) ameliyatı sonrası süreç nasıldır?

Burun eğriliği ameliyatından sonra ameliyat günü hastanede gece kalmanıza genellikle gerek yoktur. Burun içi tamponlarınızla evde 45 derece açı ile saatte 20 dakika buz uygulayarak istirahat etmeniz istenir. Sünger tamponlar için 3. gün silikon tamponlar için 5. gün kontrole gelmeniz istenir. Sonraki kontroller de solunum fonksiyonunuz takip edilir. Erken dönemde 3-6 aya kadar uzayan burun içi ödem kaynaklı ara ara açılan ara ara kapanan bir nefes alma sorunu yaşayabilirsiniz. Bu sürelerde burun içi tuzlu su spreyleri ve nem veren spreyleri kullanmanız faydalı olacaktır. Detaylı bilgi için burun estetiği sonrası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 • Septoplasti, burun eğriliği ameliyatı estetik bir ameliyat mıdır?

Septum deviasyonu ameliyatı sadece nefes alma sorunlarını çözmek için yapılan bir ameliyattır. Burun içinde ki eğrilikleri, burun içinde ki tıkanıklıkları, burun içi yapışıklıkları çözmeyi amaçlar. Burnun destek yapılarını koruyarak burnun şeklini ilgilendiren değişiklikler yapmadan burun içinde yapılan bir ameliyattır. Septoplasti estetik burun ameliyatı değildir ama burun estetiği ile de birlikte yapılarak burnun tüm sorunları da hem şekil hem de estetik yapılabilir.

 • Deviasyon ameliyatı nedir?

Deviasyon kelimesi eğrilik demektir. Burun eğriliği burun septum kıkırdağının yani burun içini iki ayrı boşluğa ayıran ortada ki kalın kıkırdağın eğriliğini tanımlamak için kullanılmaktadır. Septoplasti ameliyatına deviasyon ameliyatı da denmektedir. Sadece septoplasti veya deviasyon ameliyatı ile burun içi eğrilik düzelebilir ama burun şeklinde ki eğrilik düzeltilemez. Bunun için burun estetiği ameliyatı ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 • Deviasyon ameliyatı ile burun ucu düşer mi?

Yukarıda da bahsettiğim gibi deviasyon ameliyatı septum kıkırdağını ilgilendiren bir ameliyattır. Olurda ameliyatı gerçekleştiren doktor burun ucu desteğini sağlayan septum kıkırdağının ön kısmını da alır ve bu bölümü koruyarak burun eğriliği ameliyatını gerçekleştirmezse burun ucu düşmesi gibi burun şekil değişikliklerine neden olma ihtimali artacaktır.

Videoyu oynat
 • Septoplasti, deviasyon ameliyatı, burun eğriliği ameliyatı sonrası burun şekli değişir mi?

Değişmemelidir. Eğer septoplasti sonrası burun şeklinde değişiklik oluyorsa ki bu hemen değil genellikle 3 ay sonra ortaya çıkmaya başlar cerrahi olarak burnun desteklerinin korunmadığını gösterir. Septoplasti ameliyatında burnun şeklini koruyarak varsa eğrilik, varsa tıkanıklık, varsa yapışıklık, her nasıl bir sorun varsa onlar düzeltilmeli, burnun şeklinin değişmemesi için çaba harcanmalıdır.

 • Kıkırdak eğriliği ameliyatı nedir?

Burun içinde ki septum denilen kıkırdağın eğriliğinin düzeltilmesi ameliyatının türkçe karşılığı kıkırdak eğriliği ameliyatıdır. Septoplasti veya deviasyon ameliyatı da denir. Hepsi aynı işlemi tarif eder.

Burun eğriliği ameliyatı, Septum Deviasyon ameliyatı fiyatları ne kadardır?

Burun eğriliği ameliyat fiyatları aslında ameliyatınız için gerçekleştirilecek cerrahi işlemlerle orantılı olarak artma eğilimindedir. Ameliyatınızı olacağınız doktorun tecrübesi, ameliyatınız için seçilen hastanenin rakamları belirleyici faktörlerdir. O nedenle ameliyat öncesi doktorunuz ile yüz yüze görüşmelerden sonra net ameliyat fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kliniğimizde 3D Vectra ile üç boyutlu burun estetiği planlaması yapılabilmektedir.

Videoyu oynat
Videoyu oynat

Burun eğriliği ameliyatı olanlar ve yorumları 

Aşağıda ki yorum bölümünden burun eğriliği ameliyatı olanların sorularını, yorumlarını okuyabilir ve benim onlara verdiğim cevaplardan yararlanabilirsiniz. Eğer sizin de bana yöneltmek istediğiniz burun eğriliği ile ilgili bir sorunuz varsa iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

54 Yorum

 1. Burnumun üstünde eğrilik var. Düzelttirmek istiyorum. Çok sıkıntılı erkek burun estetiği sonuçları gördüm. Bu nedenle de ameliyattan korkuyorum. Sizi önerdiler. İnstagramdan da sizi takip ediyorum. Bana mail yoluyla burun eğriliğimin giderilmesiyle ilgili fiyat verirmisinuz.

  1. Mahir bey,
   Burun eğriliği ameliyatsız düzeltilemez. Bu konuda ameliyat sonucunuzu 3D Vectra XT cihazımızla aşağı yukarı sonucunuzu gösterebiliriz.
   Mail yoluyla burun eğriliği fiyat bilgisi gönderilmiştir.

    1. Burun eğriliği Fiyat bilgisi için kliniğimizi arayarak randevu almanızı rica edeceğim. 03124482361 numaralı telefondan size arkadaşlarım yardımcı olacaktır.

 2. Merhabalar, burun kemiğimde eğrilik var ve sürekli burnum tıkalı oluyor. Geniz akıntım da var. Rahat nefes almak istiyorum. Fiyat konusunda bilgi alabilir miyim?

  1. Burun eğriliği sorunu bahsettiğiniz sıkıntıları size yaşatabilir elbette ve bu sorunun tedavisi de cerrahidir. Ancak bu probleminiz için öncelikle sizi görüp muayene etmek ve nasıl bir müdahale yapılacağına da karar vermek gerekir. Bunun için de randevu almanızı öneririm. Birlikte gerekiyorsa burun şekli ile ilgili 3 boyutlu planlamanızda yapılır ve sonrasında kararınızı verebilirsiniz. 03124482361 ve 05424482361 numaralı telefonlarımızdan randevu alabilirsiniz.

 3. Merhaba burnumda hem kemik eğriliği hemde etlerde şişlik var. Bazen nefes almakta çok zorlanıyorum. Ameliyat olmak istiyorum ancak yanında rinoplasti ile birleştirilmesinide istiyorum. Fiyat konusunda bilgi verebilir misimiz?

  1. Burun içi nefes alma sorunları ile burun şeklinin birlikte düzeltilmesi mümkündür ve bu ameliyata septorinoplasti ameliyatı denir. Ancak ücret bilgisini buradan sizi görmeden paylaşmak hem etik hem de yasal değildir. Lütfen 03124482361 veya 05424482361 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşınız.

 4. merhaba burnumda kemik eğriliği var ve şekli de bu yüzden kemikli görünüyor sadece kemik eğriliği ameliyat fiyatını söyleyebilir misiniz ? Ve hem görünümünü düzeltmek hem eğriliği düzeltmek için olan ücreti de öğrenebilir miyim. Bir de burun için 3 boyutlu planlamayı randevuya geldikten sonra mı yapıyorsunuz illa ?

  1. Burun bir bütündür ve sadece kemik eğriliği ameliyatı diye tanımlanmış bir ameliyat yoktur. Burnun kemiklerinde ki eğrilik burnun öndeki kıkırdak yapılarda da soruna neden olacağından burada yapacağımız değişikliğin burun kıkırdakları ile ilişkisinin de yeniden düzeltilmesini gerektirir. 3 boyutlu planlama işlemi 3D vectra (https://www.orhanmuratozdemir.com.tr/3d-vectra/) cihazı ile gerçekleştirildiği için bu çalışmayı ancak siz kliniğimize geldiğinizde gerçekleştirebiliriz. Ameliyat ücretlerine gelince maalesef ameliyat ücretleri içinde internetten bilgi vermek yasal değil. Kliniğimizi arayarak ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz. Telefonlarımız; 03124482361 veya 05424482361

 5. Merhaba
  Bazı darbelerden dolayı burnumda eğrilik oluştu. Sanırım kıkırdak kırılması var. Birde burun akıntısı fazlalaştı saydam renkli.ameliyat mı gerekli ve fiat aralığı nedir?

  1. Burun da şekil ve fonksiyon bozukluklarının tedavisi sizin de dediğiniz gibi burun estetiği ile burun içinin düzeltilmesi ameliyatlarının birlikte yapıldığı Septorinoplasti ameliyatıdır. Burun estetiği ameliyat fiyatlarının internette açık bir sayfada paylaşılması maalesef ülkemizde yasal ve etik değildir. Kliniğimizi arayarak 03124482361 veya 05424482361 whatsapp üzerinden randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 6. Benim nefes almam da fln herhangi bir problem yok. Kardeşimin ayağı denk geldi ve burnumun orta aşağı tarafı yamuldu dümdüz değil hafif sola doğru gitti. Şeklinin değişmesini istemiyorum. Sadece eskisi gibi düz olmasını. Mail olarak fiyat verebilirisiniz rica etsem?

  1. Öncelikle geçirdiğiniz travmanın üzerinden en az 3-6 ay geçmiş olması gerekir. Nasıl ve ne şekilde yani sizin istediğiniz gibi bir cerrahi işlem yapılıp yapılamayacağı da ancak muayene sonrasında netlik kazanabilir. 03124482361 veya 05335693103 numaralı telefonlardan randevu alarak muayene gelebilirsiniz.

 7. İyi günler burnumda eğrilik var yani nazal septu deviasyon var ameliyat fiyatı alabilir miyim?

  1. Burun eğriliği ücreti gibi diğre hiçbir ameliyatın ücretini buradan paylaşmamız etik ve yasal değildir. 03124482361 – 05424482361 – 05335693103 numaralı telefonlardan bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 8. Burnumda et ve kemik eğriliği var.. çok uzun zamandır nefes problemi yaşıyorum. Estetik olmadan sadece bu işlem için yapilacak ameliyatin fiyatı nedir acaba?

  1. Burun eğriliği ve solunum problemi ameliyatları sosyal güvencenizin karşılayacağı sağlık sorunu olduğu için sigortanız tarafından ödenir. Ben özel çalıştığım için ameliyatınızı bir plastik cerrah olarak ben yaparsam maalesef bu imkanlardan yararlanamazsınız. Ancak yine de ameliyat olmak isterseniz 03124482361 numaralı telefondan randevu ve burun eğriliği ameliyatı ücret bilgisi alabilirsiniz.

 9. Merhaba burumda kemik egriligi var uzun zamandır burun tıkanıklığı yaşıyorum hastaneye gittim suan amilayat durduruldu hazırlan gibi gel tekrar dedi nasıl bir işlem uygulanıyor amilayat ve estetik ile birleşince

  1. Burun da kemik eğriliği olması genellikle burun tıkanıklığı ile kendini gösterir ve sıklıkla hem iç sorunların düzeltilmesi hem de şekil ile sorunların düzeltilmesi yani septorinoplasti ameliyatı gerekir. Pandemi döneminde devlet hastaneleri elektif yani isteğe bağlı olan, acil olmayan ameliyatları erteliyorlar. Ancak özelde bu ameliyatlar devam ediyor. https://www.orhanmuratozdemir.com.tr/covid-19-estetik-ameliyat-olunur-mu/#Pandemi_de_burun_ameliyati_nasil_gerceklestirilebilir sayfasından bu konuda benim yazdığım metni incelemenizi öneririm. Sağlıkla kalın.

 10. Merhabalar,
  Ben yaklaşık 3 sene önce burun konka ameliyatı oldum. Fakat ameliyattan sonraki süreç içerisinde burnum giderek sola doğru kaymaya başladı. Artık sol taraftan nefes almakta zorlanıyorum ve burnumdaki şekil bozukluğundan dolayı rahatsızlık duymaya başladım. Nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
  İyi çalışmalar dilerim.

  1. Sadece konka ameliyatı sonrası böyle bir kayma olmaz. Beraberinde septuma da müdahale edilmiş olabilir. O nedenle öncelikle burun içinde kalan yapıların incelenmesini sağlayan bir burun tomografisi sonrasında da detaylı bir muayene ile yapılabilecek işlemeler konuşulabilir.

 11. merhabalar

  burnumda bulunan kemik nefes alıp vermemi zorlaştırıyor yardımınıza ihtiyacım var nasıl bir tol izlemeliyim …

  1. Öncelikle muayene olmalısınız. Peşinden de fonksiyonel sorunlar var ise ameliyat olmanız gerekebilir. Bizden 03124482361 numaralı telefondan veya size yakın bir plastik cerrahtan randevu alarak muayeneye gitmenizi öneririm. Sağlıkla kalın.

 12. Septoplasti ve rino-septoplasti fiyatı ayrı ayrı alabilir miyim bir de sadece septoplasti olsam acaba lokal olur mu

  1. Merhabalar burnumda kemik egriligi yuzunden disarda da hafif bir yamulma meydana geldi biylelikle kapali amwliyat yapilirken disarida duzeltilebiliyor mu etkisi oluyor mu

 13. Hocam merhabalar burnumda sola doğru kemik eğriliği var bazen nefes almakta zorluk çekiyorum mail üzerinden sorunun giderilmesi ićin bir fiyat bilgisi verirseniz sevinirim

 14. Hocam merhabalar burnumda sola doğru kemik eğriliği var ve bazen nefes almakta zorlanıyorum.Rica etsem mail üzerinden sorunun giderilmesi için bir fiyat bilgisi verirseniz sevinirim.

  1. Mail adresinize burun eğriliği ücret bilgisi en kısa zamanda gönderilecektir.
   Sağlıkla kalın.

 15. Merhaba, burun kemiğimde eğrilik var. Nefes almakta zorlanıyorum. Rica etsem fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?

  1. Fiyat bilgisi size sisteme kaydettiğiniz mail adresinize gönderilecektir.
   Sağlıkla kalın.

 16. Doktor burnumda kemik eğriliği olduğunu söyledi ve amaliyat için yaşımın küçük olduğunu söyledi 15 yaşındayım ve bir burun spreyi ve hap yazdı 15 gün kullanmamı söyledi ilaçların da etkisi olmadı amaliyat olamazmıyım ve burnumun estetik olamasını da istiyorum sizce yaparlarmı

  1. Burun estetiği ameliyat yaşı eğrilik olsun veya olmasın 18 üzeredir.
   Kimse sizi 15 yaşında burun ameliyatı yapmaz.

 17. Merhaba,
  Bir ay önce KBB uzmanına septoplasti ameliyatı oldum. Ama hala nefes alırken zorlandığımı hissediyorum. Rinoplasti ameliyatıyla burnumun şekli değiştiğinde nefes alma sorunum düzelebilir mi? Yoksa rinoplasti sadece estetik amaçla mı yapılıyor.?

  1. Septoplasti ile sadece burnun fonksiyonel sorunlarına yönelik müdahaleler yapılırken, rinoplasti ile de estetik sorunlarına yönelik cerrahi işlemler yapılır. Her iki durumun birlikte yapıldığı ameliyatın adı da septorinoplasti ameliyatıdır.
   Sizin durumunuz da yani ameliyattan 1 ay sonrasına kadar devam eden rahat nefes alamama sorunu ödemlere bağlı olarak normal olabileceği gibi doktorunuzun kontrolüne gittiğiniz de mutlaka söylemeniz gereken bir durumdur. Geçmiş olsun.

 18. Hocam hayırlı günler,
  5,5 yaşında bir oğlum var ve yaklaşık 1,5 sene önce düşmeye bağlı olarak burun kıkırdağı kırıldı. Burundaki eğrilik ,rahat nefes almasını zorlaştırıyor, gece tıkanmalara sebep oluyor. 18 yaşına kadar spreylerle idare edecek dendi ama özellikle kış dönemlerinde çok sıkıntı yaşıyoruz.Küçük yaşlarda da ameliyatın yapılabileceğini öğrendim. Ameliyatı şu an yaptırabilir miyiz?Artıları eksileri nelerdir? Ne tavsiye edersiniz ? Yapılabiliyorsa mail yoluyla fiyat bilgisi de alabilir miyim?Çok teşekkür ederim ,kolay gelsin.

  1. Bu yaşta çocuk KBB uzmanına gidebilir ve onun önerilerine uyabilirsiniz.
   Yüz gelişimi devam ederken bu kadar küçük yaşta kemik ve kıkırdak yapılara cerrahi işlem çocuğunuzun yüzünde gelişim sorunları yaratabilir.
   Geniz eti, yumuşak doku ameliyatları olabilir belki ama kemik ve kıkırdağa yönelik bir müdahale bizim tarafımızdan yapılması mümkün değil.
   Geçmiş olsun.
   Sağlıkla kalın.

  1. Burun estetiği sırasında burun içinde ki sorunlar da mutlaka düzeltilir.
   Bu konu sizi ameliyat edecek doktor ile detaylarını konuşacağınız bir konudur.

 19. Hocam merhaba,

  Devuasyon sorunum var ama burnumda da büyüklük vs durumlardan ötürü estetik gerektiğini de düşünüyorum.
  Devuasyonumu özel sağlık sigortam karşılıyor lakin estetik kısmını değil. Devuasyonu özel sigortadan ve estetiği de benim ödemem durumunda daha uygun şekilde yapılabilir mi?

  1. Bahsettiğiniz sigortanızdan ancak özel hastane de çalışan bir KBB uzmanı ile görüşerek faydalanabilirsiniz.

  2. Merhaba. Burnumda alerji eti bulunmakta. Ve doktor da çok şiş olduğunu söyledi. Görüntü olarak ve nefes alamama sorunum da burun eğriliği olduğunun farkına vardırdı. Ameliyat olmak istiyorum. Fakat sadece tedavi maksatlı. Görünüm acısından değilde tedavi amaclı olarak estetik yapmam zorunlu mu? Eğer değilse, estetiksiz bir şekilde ameliyat olacak olursam görüntü olarak farklılık oluşur mu? Yanı burnum büyük, geniş, eğri ve ucu düşük duruyor. Etin büyüklüğünden ve egrilikten kaynaklı olabilir mi acaba? Estetiksiz ameliyat yapmamla bu noktalarda değişiklik olabilir mi?

   1. Sadece fonksiyonel yani burun içinde ki sorununuzu hedef alan bir ameliyat olursanız burun dış şeklinde bir sorun oluşmaz.
    Bu durumu sizi ameliyat edecek olan doktor ile konuşmanız yeterli olacaktır.

 20. Merhaba. Ben uzun süredir bu sorunlar ile birlikte yaşıyorum, küçükken aldığım bir darbe sonucu burnumda kemik eğriliği ve bir tarafının kavis bir tarafininda hafif duz burnumun iki profilde değişik şekillerde olduğunu fark ettim darbeyi aldıktan sonra hastaneye gitmemize ragmen akla hizmet bir şey yapıldığı söylenemez lütfen bana yardımcı olun.
  Nefes almakta bazen zorlandığim oluyor ayrıca migrenimle beraber baş ağrısı yapıyor durup dururken kanamalar oluyor fiyatını, verdiğiniz WhatsApp adresine gondericegim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Geçmiş olsun. Bizimle 054244482361 veya 05335693103 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

 21. Benim burnumda kemik eğriliği olduğu söylendi.Rahat nefes almam için ameliyat olmam lazım. Burun kemiği eğrilik ameliyatı süreci nasıl oluyor. Ameliyat ücreti hakkında Bilgi almak istiyorum. Tşkler

  1. Burun eğriliği ve estetiği ile ilgili ameliyat süreci öncelikle muayene ile başlıyor. Sizden bunun için kliniğimizi arayarak randevu almanızı rica edeceğiz. Ayrıca ücret bilgisini de telefonda öğrenebilirsiniz.

 22. Burnumda kemik eğriliği var aynı zamanda yapısında bozukluk varmış doktor ikisini aynı anda ameliyat olmamı söyledi bu ameliyatın adı nedir ayrıca fiyat alabilirmiyim

  1. Burun estetiği ve burun içi sorunların birlikte çözüldüğü ameliyatın adı Septorinoplasti olarak geçer. Ücret bilgisi için 03124482361 veya 05424482361 numaralı telefonlardan randevu için arayabilirsiniz.

 23. Merhaba öncelikle benim burnuma 2 sene önce burnuma tekme attılar burdumda eğrilik var nefes almakta zorlanıyorum ağızdan nefes alıyorum ve sabah uyandığımda ağzımda çok kötü kuruluk oluyor ve burnumda kemer ve ucunda düşme oldu eskiden guzelken şimdi kötü ve herkes dalga geçiyor param yok hiç devlet karşılar mı ameliyat parami ve siz yapsanız kaça yaparsınız

  1. Devlet hastaneleri veya üniversite hastanelerinde ki Plastik cerrahi kliniklerine başvurabilirsiniz.
   Mutlaka size yardımcı olacaklardır. Sağlık sorununuz da var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 448 23 61