Ameliyatsız Estetik

İnnea aqua uygulaması / Biyolojik lifting aşısı

Biyolojik lifting aşısı / Innea Aqua Nedir?

Ciltte gerginlik, sıkılaşma, nem artışı sağlayan ve cildin içine enjekte edildikten hemen sonra etki ederek biorevitalizasyonu başlatan Innea Aqua piyasada çok önemli bir açığı dolduracak gibi görünüyor. İki farklı molekül ağırlığında saf hyalüronik asit ile bir disakkarid olan Trehaloz’dan oluşan dünyada ilk ve tek biolojik lifting özelliği sağlayan üründür. Bu yüzden biolift olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır.

Hakkındaki Videoyu Oynat innea aqua biolift

Yüksek nemlendirme kapasitesi saf hyaluronik asit ve Trehaloz birlikteliğinden, kollajen sentezini uyarma etkisi de iki farklı konsantrasyon ve moleküler ağırlıkta hazırlanmış hyaluronik asit yapısından gelmektedir.

Videoyu oynat

Kliniğimizde gerçekleştirilen lansman sırasında AA, DHA ve tüm diğer basın muhabirlerine verdiğim röportajın videosunu izleyebilir ve bu molekül hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Innea Aqua [Biolojik lifting aşısı] nasıl uygulanır?

Yüzde işlem öncesinde tespit edilen 6 adet noktaya cilt altına yapılan bir uygulamadır. Kolay bir işlemdir. Sonrasında noktasal hafif kabarıklıklar oluşturur. 10-15 dakikada bu kabarıklıklar geçer. Lokal uyuşturucu kremlerle rahatlıkla gerçekleştirilebilir ve hasta normal hayatına devam eder.
Hemen her yaş grubuna uygulanabilen, ciltte sıkılaşma hatta lifting etkisi yaratan etkilerinin hızla ortaya çıktığını görebileceğiniz bir çeşit yeni nesil gençlik aşısıdır.
Hakkındaki Videoyu Oynat innea aqua nasıl uygulanır

İnnea aqua uygulama videosu

biolift yaptıranlar
Innea Aqua 6 nokta işlem öncesi belirlenir ve o şekilde yapılır.

Özellikle yüz bölgesinde gerekli etkiyi sağlamak için 6 nokta tekniği şeklince uygulanır. Yüzünde sarkma ve elastikiyet kaybı olan ve tedavi için dolgu istemeyen kişiler için iyi bir seçenek oluşturur. Doğal bir görünüm sağlayarak hem ciltteki kırışıklıkları, hacim kayıplarını düzeltir hem de cilde nem verir.

innea aqua nerelere yapılır
Innea Aqua çene hattına 2 yanaklara 4 enjeksiyon şeklinde gerçekleştirilir

Yüz, boyun, dekolte, eller gibi bölgelerde ihtiyaca göre 3-4 hafta aralarla 2-3 seans uygulamak ve yine cildin durumuna göre uygulanmadan elde edilen sonucun devamlılığını sağlamak üzere 6-8 ay aralıklarla tek enjeksiyon şeklinde uygulama önerilmektedir.

Bu yazımız bu konu ile ilgili en çok okunanlardan:  Mikropor tedavisi

İçeriğinde neler vardır?

Serbest hyaluronik asitin iki farklı molekül ağırlıklı yapısı bir arda bulunur. Yani düşük yoğunluklu ve yüksek yoğunluklu molekül ağırlığı içeren hyaluronik asit molekülleri bir aradadır ve bu sayede hem ciltte hızlı bir nemlenme, hem de fibroblastların yüzey antijenlerinden retiküler kollajen tip 3 üretiminden sorumlu CD 44 antijenlerini tetikleyerek lifting etkisi yaratacak güce sahip olmuştur.

Hakkındaki Videoyu Oynat innea aqua içeriği

Trehaloz ise enerji verici bir moleküldür ve dokunun rejenerasyonunda gereken enerjiyi sağladığı gibi yüksek su tutucu ve nem verici etkisi ile hyaluronik asitin nemlendirme gücünü artırarak daha uzun süre etkiyi desteklemektedir. Böylece nemlendirme ve lifting kapasitesine sahip bir ürün ortaya çıkmıştır.

Videoyu oynat

Ne sıklıkla innea aqua yapılmalıdır? [Anlatım videosu]

Biyolojik lifting aşısı [innea aqua] Avantajları;

 • Uygulaması ağrısızdır, birçok hasta da uyuşturucu krem/iğne gerektirmez,
 • Hemen nemlendirme ve sıkılaştırma etkisi yaratır ve bu etki giderek artar böylece hastanın ürün ile ilgili beklentilerini tatmin eder.
 • Nemlendirme için uygulanan diğer saf hyaluronik asit uygulamalarına göre çok daha az enjeksiyon noktasına ihtiyaç duyar,
Hakkındaki Videoyu Oynat innea aqua biolift avantaj
 • Ciltte gerginlik için uygulanan yüksek volüm dolgu uygulamalarının hacim artırıcı, şiş yanak görüntülerinin oluşmasına gerek kalmaz ve hacim artışı istemeyen hastalarda çok rahat tercih edilebilir,
 • İşlem 5 dakika sürmez
 • Bir ay arayla 2 veya 3 kez uygulanması yeterlidir.
 • 6-8 arayla da birer seans tekrarı etkinin uzatılmasında yardımcı olur.
 • Dolgular, gençlik aşıları ve botoks uygulamaları ile rahatça kombine edilebilir.
 • Yaş sınırlaması yoktur.
 • Cilt sıkılaştırma ve lifting etkisinin yanında biorevitalizasyon etkisi birliktedir.
 • İnnea Aqua yaptıranların yorumlarını mutlaka dinleyin

Gittikçe artan popülaritesi innea aquadan memnun hasta sayısının ve oranının yüksekliğinden kaynaklanmaktadır. Buradan hasta görüşlerine ve sonuç videolarına ulaşmak isteyen kişiler ürünü ülkemiz pazarına sunan firmanın instagram hesabını inceleyebilirler. https://www.instagram.com/inneaaqua/

innea aqua kimlere yapılır
Innea Aqua ile oluşan kabarıklıklar 4-5 saat içinde geçer ve lifting etkisi ortaya çıkar
trehaloz nedir
Trehaloz hyaluronik asit gibi ciddi miktarda su tutan bir moleküldür

Innea aqua fiyatları ne kadardır?

İşlem seans seans uygulanır. Her hasta için seans aralıkları ve seans sayılarında değişiklikler olabilir. Ciltteki gevşekliğin fazlalığı, güneş ve diğer hasarların fazla olması daha sık seans ve daha fazla seans gereksinimine neden olabilecek faktörlerdir. Innea Aqua fiyatları doktorunuzun tecrübesine ve sizin cilt sorununuzun seviyesine ve beraberinde yapılacak diğer işlemlere göre değişebilir. Kliniğimizi arayarak Fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. İnnea aqua veya biolift fiyatlarımızı kliniğimiz iletişim numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.
   Maalesef internet sayfaları üzerinden ücret bilgisi paylaşımı yasal değildir.

  1. Şenay hanım. 6 nokta liftingi gibi tüm estetik işlemlerin ücretlerinin internet ortamında açık bir şekilde paylaşılması maalesef ülkemizde yasal ve etik değildir. Sizden kliniğimize ulaşarak telefon ile öğrenmenizi rica edeceğim. Kusura bakmayın. 03124482361 – 05424482361

  1. Keşke. Biolijik lifting aşısının ücretini buradan paylaşmak maalesef yasal değil. Kliniğimizi arayarak ücret bilgisi alabilirsiniz.

 1. İnnea aqua ve 7k lifting arasındakı fark nedır hocam hangısının lıft etkısı ve dayanıklılıgı daha fazladır

  1. 6 nokta, 7 nokta 8 nokta lifting gibi pazarlama isimleri farklılık yaratmak için tercih edilir.
   Ben kliniğimde İnnea Aqua ve Jalupro V lift gibi etkinliği kanıtlanmış ve hasta memnuniyeti yüksek ürünleri tercih ediyorum.
   7k lifting hakkında bilgim yok.
   Yeni çıkan her ürünü kullanmak ile ilgili kontrollü davranmak gerektiğini düşünüyorum.

   1. Lifting etkisini ve gozenek sıkılasmasnı jaluprodamı daha ıyı gozlemlerız ınnea aquadamı hocam.jalupro daha uzun kalıcılıgı var sızın onerınız hangsı olur

    1. Biz kliniğimizde ikisini de öneriyor ve ikisini de kullanıyoruz.
     Birbirleriyle yarışmayan destekleyen ürünlerdir.
     Bu 6 ay innea aqua yaptığım hastaya bir dahaki sefere Jalupro V Lift uygulayarak iki üründen de faydalanmasını sağlıyoruz.

 2. Merhaba merak ettiğim innea Aqua aşısın dan belirli bir süre sonra herhangi bir yüz işlemi yaptıra bilir miyiz. Mesela cilt bakımı gibi. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Phone icon
Hemen Ara
WhatsApp icon
WhatsApp