Ameliyatsız Estetik

Biyolojik lifting aşısı / İnnea aqua uygulaması

Biyolojik lifting aşısı / Innea Aqua Nedir?

Kliniğimizde gerçekleştirilen Innea aqua biolojik lifting aşısının basın lansmanında verdiğimiz röportajın uzun versiyonunu ve klinik çalışanlarımızdan Hülya hanıma uygulama videosunu izleyebilir ve detaylı bilgileri okuyabilirsiniz.
Play Video

Ciltte gerginlik, sıkılaşma, nem artışı sağlayan ve cildin içine enjekte edildikten hemen sonra etki ederek biorevitalizasyonu başlatan Innea Aqua piyasada çok önemli bir açığı dolduracak gibi görünüyor. İki farklı molekül ağırlığında saf hyalüronik asit ile bir disakkarid olan Trehaloz’dan oluşan dünyada ilk ve tek biolojik lifting özelliği sağlayan üründür. Bu yüzden biolift olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır.

Yüksek nemlendirme kapasitesi saf hyaluronik asit ve Trehaloz birlikteliğinden, kollajen sentezini uyarma etkisi de iki farklı konsantrasyon ve moleküler ağırlıkta hazırlanmış hyaluronik asit yapısından gelmektedir.

Play Video
 • İçeriğinde nelere vardır?

Serbest Hyaluronik asitin iki farklı yani düşük yoğunluklu ve yüksek yoğunluklu molekül ağırlığı sayesinde hem ciltte hızlı bir nemlenme, hem de fibroblastların yüzey antijenlerinden retiküler kollajen tip 3 üretiminden sorumlu CD 44 antijenlerini tetikleyerek lifting etkisi yaratacak güce sahip olmuştur.

Trehaloz ise enerji verici bir moleküldür ve dokunun rejenerasyonunda gereken enerjiyi sağladığı gibi yüksek su tutucu ve nem verici etkisi ile hyaluronik asitin nemlendirme gücünü artırarak daha uzun süre etkiyi desteklemektedir. Böylece nemlendirme ve lifting kapasitesine sahip bir ürün ortaya çıkmıştır.

Play Video
 • Biyolojik lifting aşısı [innea aqua] Avantajları;

 • Uygulaması ağrısızdır, uyuşturucu krem/iğne gerektirmez,
 • Hemen nemlendirme ve sıkılaştırma etkisi yaratır ve bu etki giderek artar böylece hastanın ürün ile ilgili beklentilerini tatmin eder.
 • Nemlendirme için uygulanan diğer saf hyaluronik asit uygulamalarına göre çok daha az enjeksiyon noktasına ihtiyaç duyar,
 • Ciltte gerginlik için uygulanan yüksek volüm dolgu uygulamalarının hacim artırıcı, şiş yanak görüntülerinin oluşmasına gerek kalmaz ve hacim artışı istemeyen hastalarda çok rahat tercih edilebilir,
 • innea aqua yaptıranlar
  Innea Aqua ile oluşan kabarıklıklar 4-5 saat içinde geçer ve lifting etkisi ortaya çıkar
  İşlem 5 dakika sürmez
 • Bir ay arayla 2 veya 3 kez uygulanması yeterlidir.
 • 6-8 arayla da birer seans tekrarı etkinin uzatılmasında yardımcı olur.
 • Dolgular, gençlik aşıları ve botoks uygulamaları ile rahatça kombine edilebilir.
 • Yaş sınırlaması yoktur.
 • Cilt sıkılaştırma ve lifting etkisinin yanında biorevitalizasyon etkisi birliktedir.
Bu yazımız bu konu ile ilgili en çok okunanlardan:  Ameliyatsız göz kapağı estetiği
biolift yaptıranlar
Innea Aqua 6 nokta işlem öncesi belirlenir ve o şekilde yapılır.
 • Innea Aqua nasıl uygulanır?

Özellikle yüz bölgesinde gerekli etkiyi sağlamak için 6 nokta tekniği şeklince uygulanır. Yüzünde sarkma ve elastikiyet kaybı olan ve tedavi için dolgu istemeyen kişiler için iyi bir seçenek oluşturur. Doğal bir görünüm sağlayarak hem ciltteki kırışıklıkları, hacim kayıplarını düzeltir hem de cilde nem verir.

innea aqua nerelere yapılır
Innea Aqua çene hattına 2 yanaklara 4 enjeksiyon şeklinde gerçekleştirilir

Yüz, boyun, dekolte, eller gibi bölgelerde ihtiyaca göre 3-4 hafta aralarla 2-3 seans uygulamak ve yine cildin durumuna göre uygulanmadan elde edilen sonucun devamlılığını sağlamak üzere 6-8 ay aralıklarla tek enjeksiyon şeklinde uygulama önerilmektedir.

trehaloz nedir
Trehaloz hyaluronik asit gibi ciddi miktarda su tutan bir moleküldür

Innea aqua fiyatları ne kadardır?

İşlem seans seans uygulanır. Innea Aqua fiyatları doktorunuzun tecrübesine ve sizin cilt sorununuzun seviyesine ve beraberinde yapılacak diğer işlemlere göre değişebilir. Kliniğimizi arayarak Fiyat bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. İnnea aqua veya biolift fiyatlarımızı kliniğimiz iletişim numaralarını arayarak ulaşabilirsiniz.
   Maalesef internet sayfaları üzerinden ücret bilgisi paylaşımı yasal değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button
Kapalı