Ekstra yazılar

Jalupro V lift Super Hydro

İçeriğinde yüksek miktarda hyaluronik asit, aminoasitler (Glisine, Lösin, Lisin ve Proline) içeren Jalupro; gençlik serumu olarak bilinen bir üründür. İsviçre menşeli bir firmanın gençlik aşısı formudur. 2006  yılından bu yana piyasalardadır ve Sağlık Bakanlığı onaylı cilt gençleştirme ürünüdür. Cildi nemlendirir, onarır ve sıkılaştırır. 

Jalupro V-Lift Super Hydro nedir?

Jalupro Super Hydro ise; yeni, çok daha zengin hyaluronik asit, 6 farklı aminoasit ve ilaveten 3 farklı peptit içeren yeni formudur.  Gençlik aşıları arasında tek seans uygulamanın yeterli olacağını, 6-12 ay aralarla gerekirse tekrar edilebileceğini söylemek gerekir. 6+1 nokta uygulaması lifting etkisi için yeterlidir. Etkisi hemen görülmekte ve hasta memnuniyeti yüksek bir ürün olarak lanse edilmektedir.

Jalupro super hydro

V-Lift içeriğinde ne var?

    • Jalupro Super Hydro V-Lift; 80 mg Hibrit HA içerir. İki farklı moleküler büyüklükte hyaluronik asit içerir. Bu yapı güçlü lifting etkisini sağlayan ve cildi neme doyuran bir etkiye sahiptir.
    • Glisine, Proline, Lysine, Leucine + Alanin, Valine, Arginine 7 farklı aminoasit içerir. Zengin aminoasitl kombinasyonu ile yüzü taşıyan yapılarda kollajen ve elastin sentezini destekler ve kuvvetlendirir.
    • Acetiyl Decapeptide 3, Acetiyl Tetrapeptide 5, Oligopeptide 24 gibi peptid molekülleri ile de; uzun süreli fibroblast aktivasyonu sağlar. Kollajen ve cildin zamana bağlı gelişen dejeneratif değişikliklerinde yavaşlatıcı ve onarıcı etkileri ile faydalı olur.

Piyasada ki en yeni ürün olan; lifting ve cilt nemlendirme etkisi üst düzey olan Jalupro Super Hydro fark yaratacak gibi duruyor.

Jalupro V-Lift Super Hydro ne işe yarar?

Cildimizin ihtiyaçları yaşla, zamanla artmaktadır. Yaşlılık göstergelerinin başında da kırışıklıklar ve yüzün aşağı doğru yer değiştirmesine bağlı sarkmalar gelir. Bu sorunların giderilmesi için https://www.orhanmuratozdemir.com.tr/botoks-ankara/ ve  https://www.orhanmuratozdemir.com.tr/yuz-dolgusu-ankara/ uygulamaları, enerji bazlı cihazlar ve tabii ki cerrahi işlemler tanımlanmıştır. Gençlik aşıları bu sorunların azaltılmasında fazla bir yer tutmaz. Ancak lifting etkisi olan Jalupro V-Lift gibi ürünler, innea aqua gibi ürünler artık yeni seçenekler olarak karşımıza çıkmaya başlamıştır. Bu konuda detaylı bilgi için yazdığım makaleye göz atabilirsiniz.

Bu yazımız bu konu ile ilgili en çok okunanlardan:  Annelik estetiği nedir?

Super Hydro etki mekanizması nedir?

Cildimizin alt tabakasına enjekte edilen Jalupro Super Hydro molekülleri çok yüksek hyaluronik asit içeriği sayesinde cildin nemlenmesini ve lifting etkisini sağlarken; içeriğinde ki aminoasitler ve peptid yapıları da cildin onarılmasını, moleküler sorunlarının azalmasını sağlarlar. 

Kolajen sentezi ve fibroblast üretimini tetikleyerek aynı zamanda da kolejen yıkımını azaltarak cildin kuvvetli beslenmesini sağlar. Mat görünüme engel olur. Yüz, boyun, dekolte ve ellere rahatlıkla uygulanır. Etkisinin uygun hastalarda bir yıla kadar devam ettiğini gösteren çalışmalar vardır. Beraberinde diğer gençlik aşıları gerekiyorsa eklenebileceği gibi; hastaya ve sorunlarına özel bir tedavi takvimi de belirlenerek çok daha sağlıklı bir cilt için gerekli işlemlerin planlanmasına katkı sağlar.

Jalupro Super Hydro nasıl uygulanır?

Derin dermise uygulanan ürün yüzde bazı hastalarda 6+1 nokta uygulaması ile bazen de gerekiyorsa 6+1 nokta uygulaması ile etkili sonuçlar vaad etmektedir. Lokal anestezik kremler veya buz ile uygulanabilir. Bölgesel şişlikler 1 en fazla 2 gün içinde geçer. 

Jalupro v lift

Jalupro V-Lift Super Hydro fiyatı ne kadardır?

Tek uygulama ile lifting etkisi sağlayan, 6+1 nokta uygulaması ile hastaya önemli bir konfor sağlayan Jalupro Super Hydro fiyatları diğer gençlik aşısı uygulamalarına göre nispeten daha pahalı bir işlemdir. Fiyat yararlılık değerlendirmesi yapılması işlemden memnuniyeti artıracak bir başka yaklaşım şekli olacaktır. Kliniğimizi arayarak ücret bilgisi ve randevu alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 448 23 61