Doktora Sor Online
  Yanda ki formu doldurarak “Doktora sor Online” sorularınızı direk Estetik Cerrah Op. Dr. Orhan Murat Özdemir‘e iletebilirsiniz.

  Estetik cerrah ankara
  Estetik Cerrah Op. Dr. Orhan Murat Özdemir

  Vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. İletişim ve bilgi çağındayız ve herkes kolayca aradığı soruların cevaplarına ulaşabiliyorlar ancak bilgilerin doğruluğu sorununu, bilgi kirliliği denilen sorunu aşmak pek mümkün olmuyor. Bilmediğiniz konunun cevaplarının hangisinin doğru olduğunu anlamak da çok kaynak okumayı gerektiriyor. Bu sayfada özellikle estetik cerrahi hakkında merak ettiğiniz soruları sormanızı, endişelerinizi paylaşmanızı istiyorum. 

  Estetik cerrahi işlemlerin kişiye özel olması, her hastanın ayrı ayrı değerlendirilmesi ve en iyi sonucun o kişi için seçilecek en uygun yöntemle elde edildiğini de belirtmek isterim.

  Fotoğraf gönderirken dikkat etmeniz gereken noktalar nelerdir?

  Öncelikle gönderdiğiniz fotoğrafların ve vereceğiniz bilgilerin hasta hakları ve gizliliği çerçevesinde herhangi bir ortamda ve başka bir hasta veya kuruluş ile paylaşılmayacağını sadece Op. Dr. Orhan Murat Özdemir tarafından görülüp değerlendirileceğini bilmenizi isteriz.
  • Fotoğraflarınızı mümkünse bir yakınınız ,değilse boy aynasından kendiniz dik bir açıyla tam karşıdan siz çekmelisiniz.
  • Fotoğraf çekerken yeterli ışık olduğundan emin olunuz veya gündüz çekiniz.
  • Titreme olmadan net olmasına özen gösteriniz.
  • Fotoğraflarınız bilgi almak istediğiniz bölgenin tamamını içermelidir.
  • Bilgi almak istediğiniz bölgenin önden, yandan, ara açılardan ve arkadan, en az 3-4 tercihen 7-8 açıdan olması sorununuzu daha iyi anlamamızı sağlayacağı için önemlidir.
  Videoyu oynat
  Başa dön tuşu
  Phone icon
  Hemen Ara
  WhatsApp icon
  WhatsApp