Dudak EstetiğiSoru Cevap Videoları

Dudak dolgusu nasıl yapılır? [Video – Soru Cevap]

Dudak dolgusu botoks sonrası en fazla gerçekleştirilen ameliyatsız estetik işlemlerden biridir. Botoks gibi dudak dolgusunun da hakkında bilinen çokça yanlış bilgi ortalıkta dolanmaktadır. Hem bu yanlış bilgiler yüzünden hem de tecrübesiz, ehil olmayan kişilerin bu işte pazar payı kapmaya çalışmasından dolayı korkan insanların sayısı da az değildir. Dudak dolgusu yapılırken ki ve yapıldıktan sonra ki süreç hakkında yeterli bilgisi olan ve güvenlik marjı geniş dolgular kullanılan hastaların bu işlemden elde ettikleri sonuçlar ise oldukça tatmin edici olabilmektedir. Dudak dolgusu fiyatları da burada önem kazanmakta ve elde edilecek güvenli, istenen sonuçlara, uygun ve yeterli maliyetlerle ulaşmayı sağlamalıdır.

Tüm bu konuların ışığında farklı zamanlarda çektiğimiz kısa videolar ile size aradığınız doğru bilgileri aktarmaya çalışacağım. 

 • Dudak Dolgusu ile Doğal Sonuç Elde Etmek Mümkün Mü?

Kullanılacak olan dolgu miktarı elde edilecek sonucu doğrudan etkiler. Çok yaptıkça dudaklar güzelleşmez. ÇİRKİNLEŞİR. Sosis dudak görünümüne bürünür. Doğal dudak dolgusu sonucunun elde edilmesi de hastanın mevcut dudakları ile yüzünün oranlarının iyi bir şekilde anlaşılıp hastaya anlatılarak yapılacak işlem sonucunda elde edilebilir.

Videoyu oynat
 • Dudak Dolgusu için kişisel yaklaşım mümkün mü? [Her yaş gurubuna farklı yaklaşım]

On sekiz yaş üzerinde yapmaya başladığımız dudak dolgusu her yaş için, her dudak için farklı farklı planlanmalıdır. Hamilelik ve emzirme dönemlerinde dudak dolgusu ve benzeri diğer estetik işlemler yapılmaz.

Bu yazımız bu konu ile ilgili en çok okunanlardan:  Dudak estetiği
Videoyu oynat
 • Dudak Dolgusu nasıl yapılır? [Herkese aynı şekilde yapılabilir mi?]

Dudak dolgusu işlemi lokal anestezi ile yapılması gereken klinikte rahatlıkla uygulanan ameliyatsız estetik işlemlerdendir.

Videoyu oynat
 • Dudak Dolgusunun Kalıcılık Süresi Ne Kadardır? [Ne zaman Tekrarlanabilir?]

Yüzde ki en hızlı erime dudak dolgusunda görülür. Tüm yüz bölgelerinde bir bir buçuk sene kalabilen dolgular dudaklarda 6 ay civarında bir kalıcılık gösterirler.

Videoyu oynat
 • Kötü dudak dolgusu düzeltilebilir mi? [Dudak dolgusu kisti nedir?]

Yukarıda da bahsettiğim gibi dudak dolgusu ve botoks gibi işlemlerin doktor olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilmeye başlanması ve bunun denetlenmemesi, cezasının maalesef olmaması yaygınlaşmasına neden olmuştur. Lütfen bir doktora mümkünse de bir plastik cerraha ulaşmanızı öneririm.

Videoyu oynat
 • Dudak dolgusu işlemi nasıl yapılır? [Dudak dolgusu (fiyatları) nasıl uygulanır?]

Burada dudak dolgusunun uyuşturucu krem kullanımı sonrası rahatlıkla uygulanabildiğini görebilirsiniz.

Videoyu oynat
 • Dudak dolgusu sonucundan endişe ediyorsunuz. [Sosis gibi dudaklarınız olmasından korkuyorsunuz]

Sosis dudak problemi kısa zamanda fazla miktarda dolgu uygulaması sonrası görülen bir sorundur. Burada hasta fazlasını talep eder. Ancak doktor hastasını durdurmaz ise elde edilecek sonuç sosis dudaklar olacaktır. Dudak estetiği konusu detaylı ve her hasta için ayrı ayrı düşünülerek ve planlanarak gerçekleştirilmelidir.

Videoyu oynat
 • Dudak dolgusu fiyatları ne kadardır?

Ameliyatsız estetik işlemler arasında en sık gerçekleştirilen dudak dolgusu uygulamasının ücretlendirilmesi kullanılacak dolgu miktarına göre yani 1’er ml’lik enjektörlerin ücretleri üzerinden değerlendirilir. Dudak dolgusu fiyatları ayrıca doktorun tecrübesine ve kullandığı dolgunun kalitesine göre de değişebilir. Özenle sorun olmasın diye yaptığımız dolgu seçimleri, hastaya özel planlamalar sorunsuz ve güvenli dolgu sonuçları elde edilmesi içindir. Siz de kliniğimizi arayarak dudak dolgusu fiyatlarını öğrenebilir ve randevu ile gelerek işlem yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Dudak dolgusu yaptırdım pişmanım sizi duydum bu dudaklarımda ki dolguyu eritebilir miyiz? Dudak dolgusu eritme fiyatı ne kadardır?

  1. Ayfer hanım,
   Çok geçmiş olsun. Bazen böyle istenmeyen durumlarla karşılaşıyoruz. Dudak dolgusu için artık neredeyse hemen her klinikte hemen her doktor dudaklar için en iyi olarak kabul edilen hyaluronik asit dolgularını kullanıyorlar. O nedenle öncelikle korkmayın. Bu sizi rahatsız eden dudak dolgusu eritilebilir veya boşaltılabilir. Size önerim mutlaka öncelikle dudak dolgunuzu doktorunuz ile görüşmenizdir. O size yardımcı olacaktır. Yok eğer siz bize gelmek isterseniz de lütfen randevu alarak muayeneye geliniz. Dudak dolgusu eritme fiyatları hakkında da kliniğimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
   Geçmiş olsun. Sağlıklı günlerde görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 448 23 61