Soru Cevap VideolarıYüz Estetiği

Göz kapağı estetiği ameliyatları [Video – Soru Cevap]

Göz kapağı estetiği ameliyatları giderek daha fazla gerçekleştirdiğimiz, daha çok talep gören estetik işlemlerden biri olmaya başladığı ve ameliyatsız yöntem ve cihazların da piyasaya çıkmasıyla bilgi kirliliği de artmaya başlamıştır. Anlaşılabilir bir dille bu konuda bildiklerini, önemli olduğunu düşündüğüm soruların cevaplarını içeren kısa videolar hazırladım. Hem üst göz kapağı estetiği ameliyatı, hem alt göz kapağı estetiği ameliyatını hem de ameliyatsız göz kapağı estetiği için kullandığımız Plexr cihazını anlatmaya çalıştım. İzlemenizin size faydası olacağı kanaatindeyim.

Göz kapakları neden sarkar?

Yer çekimi ve zamanın etkilerine yüzümüzün direnemediğini büyük bir kısmımız göz kapaklarında ki aşağı hareketler ile görürler. Bazılarımız erken, bazılarımız daha geç bu değişikliklere şahit oluruz. Göz kapaklarında ki bu düşmeye engel olmak değil be değişikliklerin doğal bir sonuçla düzeltilmesi mümkün olabilir.

Videoyu oynat

Üst göz kapağı estetiği ameliyat süreci nasıldır?

Lokal anestezi ile gerçekleştirilen bir ameliyattır ve sonrasında görmenizi engelleyen bir süreç yoktur. Üst kapağınızda ten renginde bir bant ile bir hafta istirahat etmeniz istenir.

Videoyu oynat

Üst göz kapağı estetiği ameliyatı sonrası neler yaşarsınız?

Göz kapağı düşüklüğünün cerrahi tedavisinde üst göz kapağı estetiği ameliyatı önemlidir. Bazen bu ameliyat ile birlikte kaş kaldırma ameliyatı da gerçekleştirilebilir.

Videoyu oynat

Alt göz kapağı estetiği ameliyatında neler düzeltilebilir? [Alt kapak ameliyatı süreçleri]

Göz estetiği için gerçekleştirdiğimiz alt göz kapağı estetiği ameliyatı üst kapak ameliyatına kıyasla daha az yaptığımız ama etkileri yüzü dinçleştiren bir ameliyattır. Riskleri üst göz kapağı estetiği ameliyatına kıyasla daha fazladır. Göz kapağı estetiği ameliyatları ile ilgili yazdığım sayfayı https://www.orhanmuratozdemir.com.tr/goz-kapagi-estetigi-ankara/ ziyaret edebilir daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Videoyu oynat

Göz kapağı estetiği ile göz altı torbaları düzeltilebilir mi?

Üst göz kapağı estetiği ameliyatları ile kaşlar kaldırılabilir, üst kapaklarda ki sarkmalar ve torbalar düzeltilebilir. Alt göz kapağı estetiği ile göz altı torbaları ve göz altı sarkmaları tedavi edilebilir.

Bu yazımız bu konu ile ilgili en çok okunanlardan:  Dudak dolgusu nasıl yapılır? [Video – Soru Cevap]
Videoyu oynat

Göz kapağı estetiği ameliyatları ile kaz ayaklarında ki kırışıklıklar düzeltilebilir mi?

Göz çevresi kırışıklıkların azaltılması için botoks yapılması en doğru yaklaşım olacaktır. Üst veya alt göz kapağı estetiği ameliyatları ile kaz ayağı kırışıklıkları azaltmaz.

Videoyu oynat

Plexr ile ameliyatsız göz kapağı estetiği nedir?

Ameliyat olmak istemeyen, ameliyata kronik rahatsızlıkları nedeniyle uygun olmayan, ameliyat için yeterli problemlere sahip olmayan ve göz çevresi sorunlarından rahatsız olan kişilere uygulanan ameliyatsız göz kapağı estetiği işlemidir.

Videoyu oynat

Plexr ile ameliyatsız göz kapağı estetiği sonrası süreci mutlaka öğrenmelisiniz

Plexr uygulamasından sonra giderek artan ve on güne kadar uzayan bir kabuklanma olması beklediğimiz bir süreçtir. Bu süreçte Plexr işlemi ile ilgili doktorunuzun tavsiyelerine mutlaka uymanız önemlidir.

Videoyu oynat

Plexr ile ameliyatsız göz kapağı estetiği nasıl bir sonuç verir?

Kabuklanmanın ardından düz ve hafif pembe bir cilt görünür. Göz çevresi kırışıklıklarınız azalır. 

Videoyu oynat

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button0312 448 23 61