“orhanmuratozdemir.com.tr” adresli internet sayfasında yer alan tüm bilgiler herhangi bir ticari maksat taşımadan ; ilgili alanında kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Sağlık hizmeti vermez, Tanı ve tedaviler doktorlar tarafından yasalarca belirlenen statülü yerlerde yapılması gerekmektedir.

orhanmuratozdemir.com.tr” bir sağlık kuruluşunu veya bir işletmeyi temsil etmemektedir.

Bu sayfasında yazılı bilgiler, hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılamaz. Bu İnternet sayfasında yayınlanan bilgilerin, bu amaçla kullanımından oluşacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ve kullanıcıya aittir. Bu web sayfasına giriş yapmış kullanıcılar bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

Öncesi Sonrası Görüntüler Hakkında
İlgili yasa gereği bu web sayfasında , hastaların ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası fotoğrafları yayımlanmamaktadır. Anlatılan tüm estetik cerrahi işlemler, bilgi, yorumlar ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sağlıklı ve doğru sonuç almak için mutlaka konuyla ilgili bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

Yayınlanan Fotoğraf ve Görsel Tasarımlar
Bu adreste yer almış işlenmiş ve ham şekildeki fotoğraflar, tasarımcısı tarafından lisanslar ile elde edilmiştir. Telif iddiaları yasal makamlarca talep edinildiğinde ispatlanmak üzere saklıdır. Kullanılan grafikler ürün tanıtımı, satışı amacı taşımaz burada tasarımsal tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır. Lisanslar ile elde edilmiş görsellerin, buradan temin edinip kullanılması durumları hallerinde, Telif hakları bulununan sağlayıcı firmalar imajları kullananlar hakkında telif kuralları doğrultusunda hak iddia edebileceği bilinmelidir.

İşlenmiş grafiklerin kopyalanması durumlarında, tasarımcısı tarafından hak iddaa edebileceği bilinmeli, tarafımın bu konu hakkında bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

“orhanmuratozdemir.com.tr” yer almış tüm belge bililerin tün hakları saklıdır, izinsiz kullanılmasında gerekli yasal işlemlerin yapılacağı bilinmelidir.