Hakkımızda

Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi sonrasında Ankara Üniversitesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimi alarak Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde 2 yıllık mecburi hizmetini takiben Ankara’da özel muayenehanesini açan Op.Dr.Orhan Murat Özdemir 15 yıldır özel çalışmaktadır. Ameliyatlı ve ameliyatısız estetik operasyonlar konusunda yurt içi ve dışı toplantı, kongre ve eğitimlere katılmıştır.

İş etiğine bakış açısı:

“Hastalarımla kendimi onların yerine koyarak yaklaştığımı, sonucunun hastamı tatmin etmeyeceği bir işlemi önermeyeceğimi, her hastama istediği her işlemi yapmayacağımı anlatabildiğim bir ilişki kurarım. Kısacası size, sizin gibi düşünmeye çalışarak yaklaşırım ve görüşmemiz boyunca tüm dikkatimi size vererek ne istediğinizi anlamaya çalışır ve varsa yapabileceklerimi yapmak için elimden gelen gayreti gösteririm. Sizin isteklerinizin benim yapabileceklerimi aşması halinde veya uygun görmezsem size yardımcı olamayacağımı da net bir şekilde anlatırım.”

Orhan Murat Özdemir
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Ekibimiz

2006 Ocak ayından bugüne Uğur Mumcu Caddesi 14 numarada uzmanlık konum olan Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi hakkında ekibimle birlikte hizmet veriyoruz.
Estetik cerrahi alanında Ankara’nın en eski kliniklerinden biri olarak aynı adreste işimizi devam ettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Amacımız; hastalarımızın beklentileri ile ameliyatsız ve ameliyatlı operasyonlar sonucunda elde edebileceklerimizi örtüştürerek sağlıklı ve doğal olan yüz ve vücut oranlarına ulaşmayı sağlayacak işlemler yapmaktır.

Kliniğimizde kullandığımız tıbbi malzemeler ve ilaçlar konusunda aşırı titiz bir yaklaşımımız bulunmakta, kendini kanıtlamış dünya markalarıyla çalışmaktayız, pazarlaması yeni yapılan ürünlerin Dünya ve Türkiye’de bilimsel klinik çalışmalardaki performanslarına bakarak, yeni tedavilerin etki ve yan etkilerinden emin olmadan kliniğimizde kullanmayı tercih etmiyoruz.

Botoks, dolgu, cilt gençleştirme uygulamaları ve ameliyatlar için tüm estetik işlemlerin kişiye özel planlanması ve uygulanmasının önemini biliyor ve hastalarımıza bu şekilde yaklaşıyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Hemen Soru Sorun
Powered by