Estetik ameliyat fiyatları; ameliyat sonuçları kadar merak edilen ve araştırılan bir konudur. Türkiye’de ki kanunlar doktorların ameliyat ücretlerini İnternet ortamında beyan etmesine, kampanya gibi tanıtıcı faaliyetler yapmasına, hatta bunları duyurmasına izin vermemektedir. Aynı durum tüm estetik ameliyatların öncesi – sonrası fotoğrafları içinde geçerlidir.

Ne kadar iyi sonuçlar elde ettiğimizi, işinize ne kadar önem verdiğimizi, kullandığınız cihazların sektörde ne kadar önemli bir yerde olduğunu anlatmamız maalesef yasaktır. Kısacası yaptığımız işle ilgili herhangi bir şeyi övemez ve övünemez siniz. Bu tip katı kurallar da bazen çarpık, istenmeyen durumların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Ancak size estetik ameliyat ücretleri konusunda bazı önemli ip uçları verebilirim.

Ücretlendirme de ameliyat olacağınız doktor en önemli unsurların başında gelmektedir. Doktorunuzun tecrübesi, hastalarının memnuniyeti gibi faktörler önemlidir. Diğer faktörler ise; ameliyatınızın yapılacağı hastane, ameliyatı olacağınız şehir veya semt, operasyon planlamasında kullanılan cihazlar(3D Vectra gibi), ameliyatta kullanılacak malzemeler(sutyen, korse, vs. gibi), ameliyat sırasında kullanılacak cihazlar(Vaser) gibi faktörlerde vardır.

Size daha ucuz veya daha yüksek bir fiyat verilmiş olabilir. Benim burada verdiğim aralıklar Ankara koşullarında 2017 estetik ameliyat ücretleridir (üniversiteye bağış, hastaneye bağış adı altında yapılan ödemeleri ve özel çalışan hekimlerin tahmini olarak size verebilecekleri aşağı yukarı rakamlardır).

Bizim kliniğimizin 2017 estetik ameliyat fiyatlarını 03124482361 numaralı telefonu arayıp veya bence en doğru olanı; muayeneye gelerek sizin için uygun planlama ve tekniği seçerek öğrenmenizdir.

Ucuz estetik ameliyat olabilirsiniz. Hatta çok daha pahalı estetik ameliyat da olabilirsiniz. Önemli olan konu ise elde edeceğiniz sonuçlardan sizin memnun kalmanız ve sonuçta kendinizi iyi hissetmeniz. Estetik ameliyat olmak isteyen kişilerin bilmeleri gereken ve bazen atlanıp konuşulmayan detaylar vardır. Bu detaylar estetik ameliyatların mucize yaratmadığı konusudur. Bu konuda bilgi almak için tıklayınız.

Tüm dünyada sigorta şirketlerinin veya devletlerin(Bağ-Kur, SSK, vs.) estetik ameliyat ücretlerini ödemediğini belirtmeme sanırım gerek yoktur.