Ameliyatsız Estetik

Bio-Expander Uygulaması

Bio-Expander Nedir?

Hyalüronik asit içerikli dolguların sorunsuz oluşu, alerjik reaksiyon ve kalıcı sıkıntılar yaratmaması güvenli kullanım alanlarını artırmıştır. Bioexpander uygulaması da bir hyalüronik asit uygulamasıdır. Yani tatbik edildiği yerde hacim ihtiyacını karşılar.

Anatidae paleo gastropro authentic flexitarian fixie tote bag, scenester Chordate sweater irony locavore. Gentrify Aves Ayelsbury craft beer aesthetic Echo Park. Polaroid Marfa cray dreamcatcher, chambray ennui hella Godard mallards fap Terry Richardson XOXO. Sartorial vinyl passion, fap kogi Austin meh Terry Richardson art party hella. Master cleanse Eider trust fund, grummage craft beer biodiesel Wes Anderson hashtag Intelligentsia hoodie. Ethnic DIY 8-bit, paddles ennui narwhal Tumblr platyrhynchos Helvetica asymmetrical fap twee viral 90’s aesthetic. Blue Bottle kale chips hashtag, jean shorts disrupt semiotics wayfarers pop-up aesthetic retro kogi Tumblr put a bird up it.

Özel yapısı çok ince olmasını sağlar ve normal kalınlıktaki dolgulara göre özellikle göz çevresi gibi bölgelerde güvenle ve sorunsuzca kullanılır. Normal kalınlıktaki dolgular göz çevresinde bazen sertlik, bazen düzensizlik yaratabilmektedir.

Bioexpander özellikle bu bölgede diğer dolguların neden olduğu rahatsızlığı yaratmadığı için çok avantaj sağlamış ve biz plastik cerrahların elini güçlendirmiştir.

İçerisinde saf hyalüronik asit bulunması uygulandığı bölgenin canlılığını da artırmaktadır. Özel bir kutuda 3 adet 1,1 ml enjektörler halinde gelen bioexpander; emla krem ile sağlanacak anestezi sonrasında rahatlıkla uygulanabilmektedir. İşlem sırasında künt uçlu iğneler kullanıldığı için morarma gibi sıkıntılarda nadiren görülür. Gözaltı, elmacık kemiği üzeri, şakak bölgesi ve yanaklar özellikle kullanım alanlarındandır. Kişisel farklar olmak üzere 6-12 ay gibi bir kalıcılık ve hacim sağlamaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Hemen Soru Sorun