Alın Çizgilerine Dolgu
Stacks Image 557

Alın Çizgilerine Dolgu Uygulaması

Alın çizgileri biraz avuç içi çizgileri gibi kader çizgilerimizdir. Yaşla artma eğilimindedirler.

Özellikle kaşları yukarı doğru kaldırdığımızda ortaya çıkarlar. Ancak cildi kalın veya ince olmasına rağmen cildi kuru bazı insanlarda kaşlarını yukarı kaldırmasalar bile alın çizgileri belirgin olarak görünüyor olabilir.

Alın çizgilerine dolgu uygulaması her durumda gerekmez. İstirahat halinde yani mimik yapmıyorken kırışıklıklarınız görünüyor ise dolgu için uygun adaysınızdır.

Bölgesel uyuşturma yaparak rahatlıkla uygulanabilen bir işlemdir. Uygulama sonrasında bir iki gün kızarıklık ve şişlikler olabilir. Uygulamadan on gün sonra kontrolünüz yapılır ve gerekiyorsa dolgu takviyesi gerçekleştirilir. Hyaluronik asit dolgularının kalıcılığı ortalama 1 yıl gibidir. Nadiren 1,5 yıl da sürebilir. Tekrar rahatsız olduğunuzda da işlem tekrar edilebilir. Hyaluronik asit dolgular cilt içi seviyesinde uygulanır ve sonuç işlem sonrası hemen görülebilir.

Estetik işlemler arasında kolay ve güvenilir bir uygulamadır dolgu uygulaması. Alın çizgilerinin giderilmesi için tanımlanan seçenekler arasında ilk sırada gelir. Ancak çok derin çizgilerin giderilmesinde bazen plastik cerrahınız size daha ileri tedavi yöntemleri önerebilir. Bu sebeple size uygun olup olmadığına ancak doktorunuzla yapacağınız görüşme sonrasında karar verebilirsiniz.

Alın Çizgilerine Dolgu Uygulaması

Op. Dr. Orhan Murat ÖZDEMİR
Uğur Mumcu Cad. No: 14/3 G.O.P.
Çankaya / ANKARA

Telefon : 0090 (312) 4482361
Mobil : 0090 (533) 5693103
E-posta : info@artplastestetik.com


2019 © Copyright ,Orhan Murat ÖZDEMİR | Tüm hakları saklıdır.

Powered by Infoart Consulting | www.infoart.com.tr